Quiz

AKPA

Którą bohaterką z serialu „Przyjaciele” jesteś?

Bohaterki serialu „Przyjaciele” – Rachel, Monica i Phoebe to trzy wyraziste postaci. Każda z nich jest inna i każdą lubimy za coś innego. Odpowiedz na 10 pytań i sprawdź, do której z nich Ci najbliżej. Jesteś Moniką, Rachel czy Phoebe?

Koniec czasu

Kto jest w Twoim typie?

Jakie było Twoje dzieciństwo?

Starasz się, żeby Twój strój był przede wszystkim

 

Dokończ zdanie. W mojej wymarzonej pracy...

Dokończ zdanie. W szkole...

Co robisz w wolnym czasie?

 

Które zdanie Cię określa?

Co myślisz o małżeństwie?

Jak podejmujesz decyzje?

 

Co myślisz o karierze zawodowej?

Którą bohaterką z serialu "Przyjaciele" jesteś?
Twój wynik: Phoebe

Jesteś zwariowaną osobą, która pozytywnie nakręca wszystkich, których spotyka. Ludzie uwielbiają Ciebie za szczerość i prawdziwość. Nie udajesz kogoś kim nie jesteś. Zawsze kierujesz się sercem i dzięki temu wygrywasz! W wielu sytuacjach umiesz zaskoczyć innych kreatywnym podejściem i nieszablonowym myśleniem. Na ile ten opis pasuje do Ciebie? Tylko 7% osób ma ten wynik w naszym quizie.
Twój wynik: Rachel

Masz w sobie dużo osobistego uroku, którym czarujesz znajomych. Twoje pozytywne nastawienie do życia udziela się również innym. Dlatego ludzie uwielbiają spędzać z Tobą czas. Masz świetny gust, zawsze wyglądasz świetnie! Na ile ten opis pasuje do Ciebie? Około 16% osób ma ten wynik w naszym quizie.
Twój wynik: Monica

Jesteś osobą rodzinną i bardzo towarzyską. Przyjaciele są dla Ciebie bardzo ważni i jesteś dla nich wstanie zrobić wiele. Zaoferowanie im noclegu jest dla Ciebie oczywiste i lubisz ich gościć u siebie w domu. Zgadza się? To wynik, który w tym quizie ma niecałe 14% osób.
Twój wynik: najbliżej Ci do Rachel

Masz cechy różnych bohaterek "Przyjaciół", ale najbliżej Ci do Rachel - masz w sobie dużo osobistego uroku, którym czarujesz znajomych. Twoje pozytywne nastawienie do życia udziela się również innym. Dlatego ludzie uwielbiają spędzać z Tobą czas. Masz świetny gust, zawsze wyglądasz świetnie! Myślisz tak o sobie? 25% osób ma ten wynik w naszym quizie
Twój wynik: najbliżej Ci do Moniki

Masz cechy różnych bohaterek "Przyjaciół", ale najbliżej Ci do Moniki. Jesteś osobą rodzinną i bardzo towarzyską. Przyjaciele są dla Ciebie bardzo ważni i jesteś dla nich wstanie zrobić wiele. Zaoferowanie im noclegu jest dla Ciebie oczywiste i lubisz ich gościć u siebie w domu. Na ile ten opis pasuje do Ciebie? Taki wynik ma około 24% osób w naszym quizie
Twój wynik: najbliżej Ci do Phoebe

Masz cechy różnych bohaterek "Przyjaciół", ale najbliżej Ci do Phoebe. Jesteś zwariowaną osobą, która pozytywnie nakręca wszystkich, których spotyka. Ludzie uwielbiają Ciebie za szczerość i prawdziwość. Nie udajesz kogoś kim nie jesteś. Zawsze kierujesz się sercem i dzięki temu wygrywasz! W wielu sytuacjach umiesz zaskoczyć innych kreatywnym podejściem i nieszablonowym myśleniem. Zgadza się? Tylko 13% osób ma ten wynik w naszym quizie.