Quiz

AKPA

Polskie gwiazdy: dopasuj cytat do osoby!

Polskie gwiazdy różnie podchodzą do obecności w mediach. Jedne chętnie mówią o sprawach zawodowych, ale bardzo dbają o swoją prywatność. Inne w wywiadach dzielą się szczegółami dotyczącymi życia rodzinnego, towarzyskiego, zdrowia czy operacji plastycznych. Czy uda Ci się dopasowac cytaty do osób? Powodzenia!

Koniec czasu

KTO NAPISAŁ NA INSTAGRAMIE: „Cycki zrobione 13 lat temu... Nie żałuję, ale też nie ma co demonizować decyzji sprzed ponad dekady. Ileż można wytykać... Przynajmniej nie udaję, że urosły od diety”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Trafiłam na plan pierwszego serialu, z którego wyrzucono mnie, bo byłam… za gruba. Już na początku drogi aktorskiej zaliczyłam twarde lądowanie. Wtedy uznałam, że show-biznes to nie moja bajka”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Myślę, że to, że nigdy nikt nie spuścił mi wp***dolu, zawdzięczam przede wszystkim Damianowi. Wszyscy prędzej czy później dowiadywali się, że jestem jego bratem. Damian miał posłuch, szacunek na dzielnicy”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Mama prowadzi mój służbowy kalendarz, ale nie przypomina już, żebym zapełniła lodówkę jedzeniem, bo inaczej umrę z głodu. Sama muszę być „strażnikiem” wszystkiego. To duża odpowiedzialność.”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Wydawało mi się kiedyś, że przyjaźnię się z Szymonem Majewskim, Michałem Figurskim czy Andrzejem Saramonowiczem. Ale widocznie oni przyjaźnili się ze mną mniej. Ale zawsze będę to powtarzał. Ja jestem trudny do przyjaźnienia się.”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „14 lat temu in vitro było czymś w rodzaju ciekawostki. W 2010 roku, kiedy starałam się o Tadka, to był już kompletny luz. Gdyby ktoś mi powiedział, że w 2019 roku będzie taka atmosfera wokół in vitro, nigdy bym nie uwierzyła”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Poza tym gwiazdy muszą znać się na wielu rzeczach, na przykład na gotowaniu, modzie i kosmetykach. Jakaś pani z gazety robi „świąteczną” sondę i dzwoni do mnie z pytaniem: „jakiego balsamu po goleniu używasz i jaki ma on wpływ na twoje samopoczucie”. Ratunku! Ludzie, nie jestem kosmetyczką. Mogę wam opowiedzieć o aktorstwie!”

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Moi koledzy byli bezwzględni - trzeba było grać i śpiewać jak najlepiej, oczekiwali ode mnie 100 procent, a oni byli już 20 lat na scenie. To na mnie przyszło bez żadnego filtra. Otaczałam się ludźmi, którzy zajmowali się tym, żeby z tej gówniary trzepać hajs…”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ W WYWIADZIE: „Dwa razy miałam korygowany biust. Pierwszy raz, gdy usłyszałam, że aby osiągnąć karierę w modelingu, musi być większy. Jednak potem zrozumiałam, że jest zbyt duży i pożałowałam tej decyzji. Skorygowałam go jeszcze raz i wróciłam do naturalnego rozmiaru.”

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „ Mam swoje rytuały, kawalerskie natręctwa, raz w tygodniu kupuję sobie kwiaty We wtorki, w czwartki i piątki gram w lotto. Jednocześnie mam zapędy pedanta. Lubię porobić zdjęcia butów i poobklejać nimi kartony, bo wtedy łatwiej mi je znaleźć.”?

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Przekonałam całą swoją rodzinę, żeby pili wodę z kranu. Nie trzeba kupować jej w plastikowych butelkach. Żeby moi bliscy byli spokojniejsi to kupiłam zestaw małego chemika, żeby przebadać naszą wodę. Ona nie wyglądała źle, ale kupiłam do tego jeszcze filtr.”

Correct! Wrong!

KTO POWIEDZIAŁ: „Dostałam co prawda ostatnio propozycję zagrania… anorektyczki! Co biorę jako świadectwo wiary w mój talent aktorski! Ale honorarium, które mi zaproponowano, było głodowe, więc musiałam zrezygnować…”

Correct! Wrong!

Polskie gwiazdy: dopasuj cytat do osoby!

Udostępnij wynik: