Quiz

„Taniec z Gwiazdami” – sportowcy i piosenkarze

„Taniec z Gwiazdami” to program, do którego zapraszani są gwiazdy z różnych dziedzin. Wśród nich gwiazdy estrady i mistrzowie sportu. Wiele osób myśli, że osoby występujące na scenie będą lepszymi tancerzami niż sportowcy, ale prawda może być inna. Rozwiąż quiz i sprawdź, kto wypadał lepiej w „Tańcu z Gwiazdami”!

Koniec czasu

Jesienią 2015 miejsca na podium w "Tańcu z gwiazdami" zajęli piosenkarki Cleo i Ewelina Lisowska oraz siatkarz Łukasz Kadziewicz. W jakiej kolejności?

Correct! Wrong!

Jesienią 2005 w programie "Taniec z Gwiazdami" wystartowały mistrzyni świata w boksie Agnieszka Rylik i piosenkarka Patrycja Markowska. Która zajęła wyższe miejsce?

Correct! Wrong!

Wiosną 2008 w programie "Taniec z Gwiazdami" zmierzyli się Mariusz Pudzianowski i Robert Janowski. Który zajął wyższe miejsce?

Correct! Wrong!

Jesienią 2008 w programie wystartowały florecistka Sylwia Gruchała i Natalia Lesz. Jak im poszło?

Correct! Wrong!

W tej samej edycji brali udział bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk i wokalista zespołu Papa Dance Paweł Stasiak. Który wypadł lepiej?

Correct! Wrong!

Pływaczka Otylia Jędrzejczak startowała w tej samej edycji programu, co lider De Mono Marek Kościkiewicz. Kto wypadł lepiej?

Correct! Wrong!

Razem z Jędrzejczak i Kościkiewiczem w programie "Taniec z Gwiazdami" wzięli udział Natasza Urbańska i Radosław Majdan. Które zdanie jest prawdziwe?

Correct! Wrong!

Jesienią 2010 w miejsca w pierwszej piątce zajęli Edyta Górniak, tyczkarka Monika Pyrek i bokser Andrzej Gołota. W jakiej kolejności?

Correct! Wrong!

W 2011 w programie "Taniec z Gwiazdami" snowboardzistka Jagna Marczułajtis-Walczak rywalizowała z Michałem Szpakiem. Jak im poszło?

Correct! Wrong!

Wiosną 2014 w „Tańcu z gwiazdami” brali udział mierzący 206 cm siatkarz Piotr Gruszka i piosenkarz Rafał Brzozowski. Który zajął wyższe miejsce?

Correct! Wrong!

Wiosną 2015 widzowie „Tańca z Gwiazdami” mogli podziwiać Tatianę Okupnik, która zajęła drugie miejsce. W tej samej edycji bez sukcesów startowali Norbi i Marcin Najman. Który z nich odpadł później?

Correct! Wrong!

Wiosną 2019 program wygrała niepełnosprawna lekkoatletka Joanna Mazur. W tej edycji wystąpili także Agnieszka Radwańska i Paweł Dudek znany jako Czadoman. Kto wypadł lepiej?

Correct! Wrong!

"Taniec z Gwiazdami" - sportowcy i piosenkarze

Udostępnij wynik: